9. Woidig - Lesní cesta
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1943
Šířka: 48 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 61,5 x 52,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.02.2024 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč