Dívka s perem píše

Autor: František Xaver Naske
(1884 Praha - 1959 Praha)

Signováno vpravo dole v tisku, zaskleno a rámováno. Sklo prasklé.
Technika: litografie
Šířka: 32 cm, výška: 25 cm, rámování: 30,5 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč