90. Kublák Aleš *1945
olej na sololitu, Okamžik lítosti, 1968, sig. datováno VD, rozměr 43 x 27 cm, rámováno 48x33cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč