Žlutá dýně

Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, plátno fixováno na kartonu, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na plátně, datace: 2.pol.20.století
Šířka: 62 cm, výška: 46 cm, rámování: 80,5 x 97

Konec dražby: 09.04.2024 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč