Žlutá dýně
Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, plátno fixováno na kartonu, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na plátně, datace: 2.pol.20.století
Šířka: 62 cm, výška: 46 cm, rámování: 80,5 x 97
Konec dražby: 09.04.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč