876. Náves
Autor: Zdeněk Sigmund
(1924 Praha - 2017 Pardubice)
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč