Temné duše
Autor: Vilém Plozek
(1905 Brandýs nad Labem - 2001 Brandýs nad Labem)
signováno tužkou vlevo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.12.2023 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč