69. Chalupy
Autor: Josef Jambor
(1887 Pohledec - 1964 Tišnov)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, konzultováno a potvrzeno PhDr. Michaelem Zachařem, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1954
Šířka: 20 cm, výška: 15 cm, rámování: 20,5 x 25,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč