91. Kaplička
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou a v tisku, vlevo dole číslováno nečitelně, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 42,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč