91. Prolamovaná mísa

prolamovaná mísa na ovoce s plastikými modrými kvítky, značena zespodu skřížené meče modrou podglazurní značkou, starší restaurování
Šířka: 23,5 cm, výška: 8 cm, délka: 30,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 17.09.2019 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč