91. Prolamovaná mísa
prolamovaná mísa na ovoce s plastikými modrými kvítky, značena zespodu skřížené meče modrou podglazurní značkou, starší restaurování
Šířka: 23,5 cm, výška: 8 cm, délka: 30,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč