111. Vítání Rudé armády
Autor: Josef Semín
(1922 Praha - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 76 cm, rámování: 81 x 105 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč