Kytice ve váze
Autor: Josef Urbánek
(1914 Dolní Studénky - 1980 Liberec)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 42 cm, výška: 53 cm, rámování: 68,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 06.02.2024 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč