200. Zahrádkáři
Autor: Josef Novák
(1902 Praha - 1987 Praha)
volný list, signováno nahoře vpravo
Šířka: 25,5 cm, výška: 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:06 SELČ
Zbývá: 8d 22h 7m 26s
Vyvolávací cena: 600 Kč