202. No a jak je to s pivem
Autor: Josef Novák
(1902 Praha - 1987 Praha)
volný list, kresbu tuší překrývá pauzovací papír s akvarelovým kolorováním, přisouzeno autorovi
Šířka: 24 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 8d 10h 33m 19s
Vyvolávací cena: 700 Kč