204. Choulostivý
Autor: Josef Novák
(1902 Praha - 1987 Praha)
volný list, kresbu tuší překrývá pauzovací papír s akvarelovým kolorováním, přisouzeno autorovi
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:07 SELČ
Zbývá: 8d 15h 54m 57s
Vyvolávací cena: 700 Kč