28. Madona s hvězdami
Autor: Josef Čapek
(1887 Hornov - 1945 Bergen, Německo)
paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 9 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 24 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč