24. Zátiší
Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 46,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 57
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:07 SELČ
Zbývá: 12d 22h 33m 33s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč