73. Mirotický kovář
Autor: Lev Šimák
(1896 Všestudy - 1989 Praha)
Signováno vpravo dole částečně pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 14 cm, výška: 11 cm, rámování: 31 x 25 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč