169. Mostecká brána
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole, zasleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 58 x 48 cm
Konec dražby: 12.08.2020 22:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč