92. Buffet Bernard 1928-1999
barevná litografie, Květina ve váze, 1967, sig. LD, tisková plocha 23 x 31 cm, rámováno 48 x 56 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč