Konvolut - 3 kusy
Různé techniky, signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Šířka: 20 cm, výška: 25 cm, rámování: 49 x 40 cm
Konec dražby: 26.09.2023 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč