226. Pohled na město
Autor: Miroslav Nový
(1913 Plzeň - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: papír fixovaný na překližce
Šířka: 80 cm, výška: 61 cm, rámování: 73,5 x 93,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.03.2024 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč