Brána

Autor: František Adámek
(1923 Kunice - 2001 ?)

Technika: akvarel
Šířka: 29,5 cm, výška: 41 cm, rámování: 63 x 52 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč