Zátiší

Autor: Roman Quido Kocián
(1908 Hořice - 1981 Ostrava)

signováno a datováno vlevo nahoře, lištováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 80 cm, výška: 35 cm, rámování: 36 x 81 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč