154. Z mého rodného kraje
Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 14,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 23 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč