Ex Libris MuDr. Marie Klímová
Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)
signováno a datováno tužkou uprostřed dole
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 7,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč