24. Kytice
Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 52 cm
Konec dražby: 05.03.2019 19:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč