Kytice

Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 52 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:51

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč