71. Cesta
Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 47 cm, výška: 55 cm, rámování: 66 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.09.2019 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč