90. Ležící nahá žena
Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 39 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč