93. Abstraktní zátiší
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 41,5 x 38 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč