93. Novák
olej na plátně, sign. PD Novák, Vesnice, bez rámu. 40x85cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč