2. Grotte di Golombi Istrie - XL Formát

Autor: František Čermák
(1928 Křenovice - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 150 cm, výška: 80 cm, rámování: 101 x 170 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:00 SEČ

Zbývá: 17d 8h 58m 25s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč