123. Čtyři dřevoryty v deskách
Autor: Adolf(Dolfa) Bartošík
(1907 Boršice)
nesignováno, ve složce s úvodním slovem, výtisk číslo 12
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1935
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 15.03.2022 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč