269. Milenci

Autor: Jan Pašek
(1891 Libeň - 1960 ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 64 cm, rámování: 71 x 47 cm

Konec dražby: 14.07.2019 16:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč