938. Konvolut grafik
signováno vpravo dole, konvolut - 4 kusy, 2 rámované, 2 volné listy
Šířka: 49 cm, výška: 34 cm, rámování: 44 x 66,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč