94. Bernstein - Město na jihu
Signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1997
Šířka: 83 cm, výška: 57 cm, rámování: 61 x 85 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč