Havrani na poli

Autor: František Daněk-Sedláček
(1892 Praha - 1956 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 40,5 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:22

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč