94. Před branou
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 23 cm, rámování: 32 x 42,5 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč