Pražský hrad od nábřeží
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou i v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 34 cm, rámování: 67 x 49,5 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč