Pražský hrad
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole signováno v tisku a autorské razítko, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 21 cm, rámování: 47 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.08.2023 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč