1611. Pohled na Pražský hrad
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, signováno a razítkováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 34 cm, výška: 36 cm, rámování: 58 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 22:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč