Národní divadlo

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

papír zašpiněný, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole v tisku. zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 32 x 25 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.05.2020 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč