74. Staroměstské náměstí
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
Signováno vlevo dole, volný grafický list
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: 601 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (4)
částka | příhoz |