83. Náměstí
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, datováno a signováno v desce vlevo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 1947
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 28 cm
Konec dražby: 05.03.2019 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč