Rozbřesk nad městem

Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)

Signováno a datováno vlevo dole, číslováno 119/200, volný grafický list
Technika: linoryt, datace: 1997
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:39 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč