150. Rozbřesk nad městem
Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)
Signováno a datováno vlevo dole, číslováno 119/200, volný grafický list
Technika: linoryt, datace: 1997
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč