Kopy sena
Autor: Jožka Ryšavá
(1911 Kožlí - 1971 Vyžlovka)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60,5 x 80
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč