306. Kapři
Autor: Jožka Ryšavá
(1911 Kožlí - 1971 Vyžlovka)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 77 cm
Konec dražby: 02.04.2023 17:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč