95. Breslau
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 12 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 11 x 15,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč