Dívka

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 10 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč