163. Faun a žena
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 71/100, volný list v paspartě. Slepotiskové razítko Lira Pragensis.
Technika: lept, datace: 1987
Šířka: 21,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 51,5 x 38 cm
Konec dražby: 07.03.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč